Kategorie:

2019-01-01 00:00

DOKUD NÁS HRA NEROZDĚLÍ - KAMILA PARSI

ÚVOD


DOKUD NÁS HRA NEROZDĚLÍ   

 

KAMILA PARSI

 

Věnováno mužům mého života.

Děkuji za bezpodmínečnou lásku,

jež mi umožňuje být skutečnou ženou.

 

 

      Rok se s rokem sešel a slovo se slovem, aby daly vzniknout novému dílu. Tentokrát jsem se nechala unést vratkou milostnou vlnou. Novela „Dokud nás hra nerozdělí“ je fiktivní příběh o osudovém setkání novináře a překladatelky.

      Na počátku bylo pár milostných povídek. Byly to mé první povídky vůbec. Zrodily se jako revolta po otřesném zážitku, když se mi mimoděk dostalo do ruky několik erotických textů, které byly tak prodchnuté oplzlostí, perverzností a násilím, že jsem většinu z nich nebyla s to dočíst do konce. Zajímalo mě, jak bych lechtivá témata dokázala uchopit já, a tak jsem to zkusila. Okolo vzniklých povídek se později začal ovíjet příběh a výsledkem je celý milostný román s již zmíněným názvem „DOKUD NÁS HRA NEROZDĚLÍ“.

      Musím přiznat, že odhalit vnitřní svět fantasie, emocí a niterných myšlenek k tak citlivému tématu, kterým je lidská tělesnost, a uveřejnit tyto řádky, vyžadovalo řádnou dávku odvahy. Hotový text považuji za hotový pro tuto danou chvíli. Zda zůstane hotovým, nebo poslouží jako koncept propracovanějšímu dílu, to ukáže čas. Rozhodla jsem se ho uvádět jako čtení na pokračování a to v týdenním rytmu. Dnešní datum 1. 1. 2019 se mi pro takový počin zdá příhodné. Zde tedy je kapitola první s názvem „DOPIS“. Přeji pohodové počtení dnes i za týden i za týden i za týden…

 

© Kamila Parsi 2019Facebook